All Products >> Hukka Design >>Laponia Wood promuje Hukka Design, unikalne przedmioty ze steatytu

Product Details

Steatyt

– rzadki składnik skorupy ziemskiej. Steatyt jest skałą metamorficzną. Powstał w wyniku reakcji mineralów, które zaszły w wysokiej temperaturze oraz pod wysokim ciśnieniem. W skali globalnej, steatyt jest raczej rzadką skałą, tworzącą w skorupie ziemskiej obce formacje, ponieważ jego składniki pochodzą z materiałów skalnych znajdujących się w warstwie poniżej skorupy ziemskiej – zpłaszcza Ziemi.

* odporny na palące gorąco jak i na przenikliwy mróz

* niezwykle gęsty

* wydajnie akumuluje zarówno ciepło jak i zimno

* dzięki gęstości nie przyjmuje smaków ani zapachów

* można myć w zmywarce

Hukka Design jest nie wielką, rodzinną firmą w miasteczku Tuupovaara, produkują przedmioty użytkowe i dekoracyjne ze steatytu od blisko 30-stu lat. Poniewasz chcą aby produkty dostarczały przyjemnych odczuć i radości, wkładają wiele wysiłku w ich projektowanie i wytwarzają je z najlepszych materiałów – Jakość, której można zaufać.

Klikając na logo Hukka Design, strona wstępna Laponia Wood, można obejrzeć całą game produktów

SAUNA

Sauna oczyszcza regeneruje i daje nowe siły

– unikalne przedmioty ze steatytu będące wisienką na torcie przyjemności

Styl i goraca atmosfera

– każdy produkt jest starannie zaprojektowany i wykonany, tak by przynosić radość swojemu użytkownikowi. Steatyt jest w 100% naturalnym materiałem, który opiera sie upływowi czasu. Ma w sobie coś wiecznego i glęboko fińskiego.

 

HARMONY

Odpręża zarówno ciało jak i umysł

-Delikatny, aksamitny dotyk ciepłego kamienia relaksuje i energetyzuje

Najwyższej jakości sprzęt dla profesjonalistów

Grupa produktów Harmony Pro zawiera wybór kamieni terapeutycznych przeznaczonych do użytku profesjonalnego. Można tu znalezć kamienie do masażu i podgrzewania różnych rozmiarów, doskonale dopasowanedo wszystkich rodzajów terapi.

 

GOURMET

Grilluj, zapiekaj, smaż, chłódz, podawaj.

– Przepyszne przysmaki naturalnie. Teraz każdy może zostać szefem kuchni! Podawaj prosto z pieca na gorącym kamieniu i zacznij cieszyć się jedzeniem na nowy unikalny sposób. Gotuj i przyprawiaj tak jak lubisz.

 

GIFTS

Na prezent albo dla Twojej przyjemności

– Podaruj radość wraz z prezentem, którego korzenie sięgają ponad dwóch miliardów lat wstecz. Ponadczasowy design tych przedmiotów może być przyjemnością również dla Ciebie.

 

Cytuje ludzi odpowiedzialnych za design oraz wzornictwo

– Zielone lasy, błękitne jeziora i mityczna cisza czasem tylko przerywana wołaniem wilka, to nasze zródła inspiracji.

– Steatytowi, w którym kryje się majestat ponad dwóch miljardów lat, nie można narzucać dowolnych krztałtów.     Trzeba rozumieć i respektować ducha tego kamienia.

– Miejskie otoczenie, tłok i pośpiech są bardzo obce naszemu środowisku. Nasze wzornictwo bazuje na naturze i naszym jej odczuwaniu. Mamy nadzieje że te produkty przeniosą spokój i wyciszenie na naszych klientów.

Team Laponia Wood zachęca na odwiedzanie strony Hukka Design, a w razie chęci zakupienia produktów zaprasza na Ekspozycje w podwarszwskich Jankach.